תכנית ההכשרה האינטגרטיבית באונקולוגיה סינית בבילינסון

האונקולוגיה האינטגרטיבית הינה מהתחומים החמים והמתפתחים כיום בעולם הרפואה המשלימה. היחידה לרפואה משלימה בבילינסון בעשר שנות קיומה מיישמת מודל מוצלח של אינטגרציה והשתלבות במערך האונקולוגי של בית החולים בילינסון.  בתוך כך תופסת הרפואה הסינית מקום הולך וגדל ומציעה כלים רבים ומגוונים לטיפול ותמיכה בחולי סרטן במקומות שהרפואה המערבית מתקשה לספק מענה. מטיפול בתופעות הלוואי של כימותרפיה דרך העצמת מנגנוני ההגנה של הגוף במלחמתם במחלה ועד שילוב ידע מסורתי ומדעי בשימוש בצמחי מרפא נוגדי סרטן.

מעוניינים ללמוד כיצד לטפל ולהקל על חולי סרטן? לדעת כיצד משתלבת הרפואה הסינית במערה הטיפול האונקולוגי?  להבין את מחלת הסרטן לעומק בעיניים סיניות ולבחור את הטיפול המתאים ביותר, להבין כיצד להשתמש בפורמולות צמחיות, דיקור ותזונה כדי לתת מענה לבעיות הייחודיות של חולי הסרטן?

אנו מזמינים אתכם להצטרף לקבוצה הולכת וגדלה של בוגרי תכנית ההכשרה של בילינסון הרוכשים לעצמם את הידע והכלים לטיפול בחולי סרטן ולהשתלבות במערך האונקולוגי האינטגרטיבי.

תכנית ההכשרה מאגדת את הניסיון העצום שצברנו במשך 10 השנים האחרונות בתחום האונקולוגיה האינטגרטיבית ובטיפול בחולים אונקולוגים.

מבנה התכנית נועד כדי לארגן ולתעל את הידע התיאורטי והניסיון הפרקטי לתוך 30 המפגשים הכוללים 150 שעות הרצאה פרונטאליות עם מיטב המרצים מובילי תחום האונקולוגיה בארץ ובנוסף 40 שעות צפייה קלינית אינטנסיבית  והיכרות קרובה עם המערך האונקולוגי של מרכז דוידוף.

פתיחת הקורס הקרוב – נובמבר 2019.

שש סיבות טובות להצטרפות לקורס השנתי באונקולוגיה סינית

  1. מועבר על ידי המורים / מטפלים המובילים והמנוסים בארץ בתחום האונקולוגיה הסינית האינטגרטיבית והרפואה האונקולוגית המערבית.
  2. התבססות על ניסיוננו הקליני בן 10 השנים בשימוש בדיקור, צמחי מרפא, תזונה וצ'י קונג בטיפול ותמיכה בחולי סרטן, אשר (להוציא את סין) אין שני לו בארץ ובעולם.
  3. היכרות עמוקה עם המודל המתפתח של רפואה אינטגרטיבית כפי שמתקיים במרכז דוידוף – השתלבות נכונה ומדויקת במערך האונקולוגי, עבודה לצד רופאים, היכרות עם עולם המחקר ברפואה סינית, לימוד נושאי בטיחות הקשורים לשימוש נכון ובטוח בצמחי מרפא סינים ועוד.
  4. לימוד ויישום שיטות אבחון ייחודיות המתאימות "לחולה האונקולוגי המורכב".
  5. הכרת השימושים האונקולוגיים של פורמולות סיניות קלאסיות ומודרניות לצד מגוון רחב של כלים נוספים המתאימים לצרכים הספציפיים של חולי הסרטן.
  6. 40 שעות צפייה קלינית לימודית במסגרתן נתרגל בשטח אבחון, גיבוש אסטרטגיות טיפוליות יישום טכניקות דיקור והתאמת פורמולות צמחים סיניים.
תפריט